Atiker Grand DI Direkt Enjeksiyon
Atiker Grand DI Direkt Enjeksiyon

Direkt enjeksiyon teknolojisine sahip bir aracınız varsa ve LPG dönüşümü yaptırmak istiyorsanız, Atiker'in bu sistemler için de mükemmel bir çözümü var. Atiker Grand DI kitler, 4, 6 ve 8 silindirli TSI, TFSI, GDI, T-GDI, THP, CGI, ECOBOOST vb… motorlu araçlara uygulanabilmektedir.

Uygun fiyat avantajını yüksek teknoloji ile birleştiren Atiker Grand DI kitler, aracınızın performansını düşürmeden %30-40 oranında yakıt tasarrufu sağlar.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. Atiker Grand DI kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza Atiker Grand DI montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Atiker Grand DI ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp