Atiker Grand LPG Kiti
Atiker Grand LPG Kiti

Euro5 ve Euro6 normalarına uygun olan Atiker Grand LPG kitleri 3, 4, 5, 6, 8 ve 12 silindir sıralı sistem araçların LPG dönüşümünde kullanılır. 400 Hp'ye kadar motor gücene sahip atmosferik ve turbo araçlara sorunsuzca uygulanır.

Bu sistemde, Atiker'in ürettiği diğer sistemlerden farklı olarak daha güçlü bir regülatör ve ayrı ayrı çalışan enjektörler kullanılmıştır. Gold ile Grand arasındaki en önemli fark enjektör yapısıdır. Birbirinden bağımsız olarak çalışan enjektörler manifolda daha kolay montaj imkanı sağlamaktadır. Benzin enjektörlerine en yakın noktaya takılabildiğinden yüksek performans avantajı elde edilebilir. Ayrıca bu özellik enjektörlerden biri arızalandığında değişimine imkan sağlar. Yani diğer sistemlerde olduğu gibi enjektörleri takım olarak değiştirmeye gerek yoktur. Bu da sistemi yedek parça yönünden daha ekonomik yapmaktadır.

OBDII özellikli ECU, gelişmiş yazılımı sayesinde motoru tüm çalışma koşullarında kontrol eder. Enjektörlerin açılıp/kapanma zamanlarını motorun devrini, basıncını ve sıcaklığını ölçerek ayarlar. Herhangi bir arıza oluştuğu zaman hata kodu üreterek kendi belleğinde saklar.

Grand Sistemi 130 Kw, Süper 200 Kw ve Süper Max 300 kw olmak üzere üç ayrı regülatör modeline sahiptir. Alüminyum gövdeli regülatör hızlı ısınıp geç soğuyor. Bu sayede buharlaşma ve LPG'ye geçiş ısısı daha çabuk elde ediliyor.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. Atiker Grand kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza Atiker Grand montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Atiker Grand ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp