Atiker Gold LPG Kiti
Atiker Gold LPG Kiti

Yüksek performans ve maksimum yakıt tasarruf sağlayan Atiker Gold LPG kitleri, Euro5 ve Euro6 motorlara uyumludur. 3, 4, 5, 6, 8 ve 12 silindir sıralı sistem motorlu araçların LPG dönüşümünde kullanılmaktadır.

Sistemin en önemli parçaları arasında benzin enjektörleri ile aynı hızı yakalayabilen İtalyan enjektörler bulunur. 2 Ω elektriksel direnci sayesinde 1,3 ms gibi önemli bir enjektör açma hızına sahiptir, bu hız aracınızı tam performans ile kullanmanızı sağlar.

Sistemin diğer önemli parçası ise 300Kw (400 Hp) gücündeki motorlara kadar uygulanabilen regülatörüdür. Tabii ki bu regülatör her araca uygulanmıyor. Sistem standart regülatör ile birlikte geliyor ve 130Kw (175 Hp) araçlara kadar uygulanabiliyor. Daha yüksek motor gücüne sahip araçlarda 200Kw (270 Hp) ve 300Kw (400 Hp) özellikli Süper Regülatör kullanılıyor. Yüksek basınca sahip regülatör, turbo araçlarda dahi rahatlıkla kullanılabiliyor. Alüminyum gövdeli regülatör, hızlı ısınıp geç soğuyor. Bu sayede buharlaşma ve LPG'ye geçiş ısısı daha çabuk elde ediliyor.

Sistemin Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU) OBD destekliyor. Bu özellik sayesinde anlık verilere göre sürekli düzeltme yaparak aracın yüküne, yol ve hava şartlarına göre kendi kendine ayar yapabiliyor. Bu sayede daha az yakıt ile daha fazla kilometre ve performans elde ediliyor. ECU İtalyan AEB firması tarafından üretiliyor.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. Atiker Gold kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza Atiker Gold montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Atiker Gold ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp