LDI Direkt Enjeksiyon Likit LPG Kiti
LDI Direkt Enjeksiyon Likit LPG Kiti

LDI LPG sistemi, BRC’nin yeni jenerasyon direkt enjeksiyonlu motorlar için geliştirdiği sıvı faz LPG sistemidir. LDI, direkt enjeksiyonlu motorların orijinal özelliklerini daha ileri taşıyarak yüksek güç ve tasarruf sağlar.

Aracın orijinal benzin enjektörlerini kullanarak doğrudan yanma odasına likit (sıvı) halde yakıt püskürterek tork artışı elde eder. Araç ilk marştan itibaren LPG ile çalıştığı için benzin kullanımı olmaz, yakıt tasarrufu artar.

Ekipmanlar

1. LPG Tankı
2. LPG Pompası
3. Ekstra Benzin Pompası
4. Yakıt Seçici Ünite (FSU)
5. Yüksek Basınç Pompası
6. Yakıt Sıcaklık Sensörü
7. Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU)
8. Yakıt Seçici Anahtar
9. Yakıt Dolum Filtresi

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. BRC LDI Direkt Enjeksiyon kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza BRC LDI Direkt Enjeksiyon montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. BRC LDI Direkt Enjeksiyon sistemi ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp