BRC SDI Direkt Enjeksiyon LPG Kiti
BRC SDI Direkt Enjeksiyon LPG Kiti

SDI, direkt enjeksiyonlu araçlarda uygulanan Sequent gaz fazı sistemidir. TSI, TFSI, GDI, Ecoboost vb. motor tipleri gibi direkt enjeksiyonlu araçlara, motor kodu ve benzin ECU kodu kontrolü yapılarak LPG dönüşümü yapılır.

Sequent sistemleri gibi enjektör ile manifolda gaz fazında yakıt gönderir. Kolay uygulanması ve LDI sistemine göre daha uygun fiyatının olması, kullanıcıya dönüşüm maliyetinde avantaj sağlar.

Ekipmanlar

1. 1 adet SDI ECU
2. 1 adet Genius regülatör
3. 1 adet ET98 LPG Gaz Valfi
4. 3, 4, 5 veya 6 silindir sayısına göre LPG enjektörü
5. 1 adet sıcaklık basınç sensörü
6. 1 adet FJ1 filtre
7. 1 adet yakıt seçici anahtar
8. Su hortumu
9. Gaz hortumu
10. Enjektör ve vakum hortumu
11. Montaj seti

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. BRC SDI Direkt Enjeksiyon kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza BRC SDI Direkt Enjeksiyon montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. BRC SDI Direkt Enjeksiyon ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp