BRC Sıralı Plug And Drive LPG Kiti
BRC Sıralı Plug And Drive LPG Kiti

Genellikle 6 ve 8 silindir araçlarda ve OEM uygulamalarda emisyon değerlerini kontrol altında tutmak ve farklı sensör değerlerini okumak ve emule etmek için kullanılır. 56 pinli ECU ve tesisat kablo grubuna sahiptir.

Aracın orijinal sensör değerlerini okuyup, anında uygun stratejiyle tepki verdiği için yüksek performans isteyen araç sahiplerinin vazgeçilmez tercihidir.

Ekipmanlar

1. 1 adet FLY SF ECU
2. 1 adet Genius MB regülatör
3. 1 adet ET98 LPG Gaz Valfi
4. 3, 4, 5, 6 veya 8 silindir sayısına göre LPG enjektörü
5. 1 adet sıcaklık basınç sensörü
6. 1 adet FJ1 filtre
7. 1 adet yakıt seçici anahtar
8. 1 adet Map sensörü
9. Su hortumu
10. Gaz hortumu
11. Enjektör ve vakum hortumu
12. Montaj seti

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. BRC Sıralı Plug And Drive kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza BRC Sıralı Plug And Drive montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. BRC Sıralı Plug And Drive ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp