BRC Sequent 32 Alba LPG Kiti
BRC Sequent 32 Alba LPG Kiti

Genlerini ve özelliklerini temel olarak BRC Platinum kitinden alan BRC Alba 32' de tek fark enjektördür. Enjektör harici parçaları aynı yapıya dayanan Alba 32 kit uzun ömürlü ve uygun maliyetli olması sebebiyle ticari taksilerin tercihi haline gelmiştir.

Aynı zamanda kalitesi ve araç performansını koruyan yapısıyla plazalarda da "0" km araçların LPG dönüşüm işlemlerinde kullanılmaktadır.

ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

Ağır kullanım koşulları ve yoğun trafikte bile uzun yıllar aracın verilerini doğru okuyabilen yapısıyla ECU BRC AR-GE ekibi tarafından özenle geliştirilmiştir. Hızlı, kaliteli ve teknolojik yapısıyla "0" km ticari araçların ve plazaların öncelikli seçim sebebi olmuştur.

Enjektör

BRC Alba 32 enjektörleri sessiz çalışma yapısıyla şehir içi kullanıma uygundur. En yoğun trafikte bile araçta herhangi bir performans kaybı oluşturmaz. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Benzin enjektörleriyle aynı çalışma prensibine sahiptir.

Regülatör

Regülatörler kompakt yapılarıyla, kolay montaj imkanı sağlar. Her kullanıcı profiline ve araç tipine uyumludur. Sürüş koşulları fark etmeksizin performansı kesintisiz olarak aktarır. Sürüş kalitesinden ödün vermez, aracınızın çekişi düşmez.

Yakıt Seçici Anahtar

Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre olarak siren eklenmiştir. Metal çerçevesi sayesinde aracın orijinal düğmesi gibi gözükür ve bu sayede aracınızın orijinalliğini bozmaz.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. BRC Alba 32 kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza BRC Alba 32 montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. BRC Alba 32 ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp