Atiker Elit DI LPG Kiti
Atiker Elit DI LPG Kiti

Atiker’in yeni modeli Elit DI LPG Kitleri, 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli direkt enjeksiyon teknolojisine sahip TSI, FSI, TFSI, GDI, T-GDI, TCE, PURETECH, ECOBOOST, CGI ve TWINPOWER araçlarda yüksek tasarruf ve maksimum performans sağlar.

Yeni şık tasarımlı anahtar göz doldururken güçlü regülatör ve enjektör yapısı ile sektöre sert bir dalış yapmaya hazır.

Atiker Elit, hızlı mikro işlemci yapısına sahiptir. 202 ECU OBDII bağlantısı sayesinde aracın yakıt ve performansını her an kontrol altına alır. Ekonomik ve uzun ömürlü yapısı ile eşsiz sürüş konforu sağlar.

Kolay uygulanması ve rakiplerine göre avantajlı fiyatları sayesinde, daha montaja başlarken tasarruf etmeye başlarsınız.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. Atiker Elit DI kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza Atiker Elit DI montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Atiker Elit DI ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp