BRC Platinum LPG Kiti
BRC Platinum LPG Kiti

BRC’nin en üst sınıf LPG Kiti olan BRC Platinum, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar. EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametrelerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar.

Manifold yapısı uygun araçlarda manifold delmeden, soket tipi uygun araçlarda kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir.

ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

Daha hızlı ve performansı yüksektir. 24 MHz mikro işlemci kullanan yeni 32 pinli ECU’lar; BRC AR - GE bölümünde geliştirilmiş ve BRC tesislerinde üretilmiştir. Kompakt elektronik dizaynı ve kullanılan yüksek teknolojisi sayesinde ebatları küçültülmüş ve kontrol hızı artırılmıştır. EOBD bağlantısı sayesinde en hassas ayarları yapabilme ve aracın gerçek zamanlı parametrelerini kontrol edebilme imkanı sağlar.

Enjektör

Patentli, taklidi mümkün olmayan enjektörü diğerlerinden ayıran en önemli özellik benzin enjektörleri ile aynı yapıya sahip olması ve aynı mantıkta çalışmasıdır. Bakım, ayar, temizlik gibi işlemler gerektirmez. Bu özellikleri sayesinde en hassas ayarların yapılmasına imkan sunar ve daima ilk günkü performansı ile çalışır.

Regülatör

LPG’ yi buharlaştırma kabiliyeti çok yüksektir. ET98 Elektrovalf harici olarak kullanılarak ekstra güvenlik sağlanmaktadır. Maksimum performans sunar.

Yakıt Seçici Anahtar

Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre olarak siren eklenmiştir.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. BRC Platinum kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Aracınıza BRC Platinum montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. BRC Platinum ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp