Atiker Atikfast LPG Kiti
Atiker Atikfast LPG Kiti

Uygun maliyetli LPG montajı çözümü mü arıyorsunuz? Atiker markasına ait Atikfast LPG kitleri tam da bu iş için üretilmiştir! Star Otogaz, 3 ve 4 silindir sıralı sistem ve direkt enjeksiyon (TSI-GDI-TFSI) teknolojisine sahip tüm marka ve model araçlara Atikfast uygulaması yapmaktadır.

"Atikfast" Atiker Otogaz Sistemleri'nin 2016 yılı içerisinde çıkardığı, ECE R 67-01 Avrupa Kalite belgesine sahip ürünüdür. 3 ve 4 silindir sıralı ve direkt enjeksiyon sistemli tüm araçlara %100 uyum sağlar. İddialı yazılımı ve OBD II bağlantısı sayesinde Euro5 ve Euro6 normlarındaki yeni nesil otomobillere yüksek tasarruf ve performans sunar.

Servisimizde yapılan tüm montajlar 2 yıl veya 100.000 km. garantilidir. Atiker Atikfast kitlerin montajının yanı sıra yedek parça desteğini ve bakım hizmetlerini de servisimizde yaptırabilirsiniz. Tüm arıza tespit ve onarım hizmetleri, uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Unutmayınız ki; aracınıza hangi marka LPG sistemini taktırırsanız taktırın, düzenli kontrollerin ve bakımların yapılması zorunludur. Aksi taktirde motor performansında düşüş, LPG sisteminde arıza, vb. sorunlar yaşamanız kaçınılmazdır. Her 10.000 km. de bir LPG filtrelerinin değiştirilmesi, takılan sistemin garantisinin devam etmesi için zorunludur.

Aracınıza Atiker Atikfast montajı yaptırmak istiyorsanız ya da daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Atiker Atikfast ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp