Kurumsal
Kurumsal

Star Otogaz, İzmir'in Konak ilçesinde BRC ve Atiker yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Servisimizde, sıralı sistem, karbüratörlü sistem ve direkt enjeksiyon teknolojisine sahip FSI, TFSI ve GDI motorlu araçlara LPG dönüşüm hizmeti verilmektedir.

Ayrıca, yetkili bayisi olduğumuz ürünlerin LPG yedek parça satışı, LPG bakımı, AFR ayarı, arıza tespit ve çözümü, araç tadilat ve proje hizmetleri yapılmaktadır.

Star Otogaz, aracınızı çift yakıt sistemine dönüştürmek için yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunar. LPG dönüşüm kitleri sayesinde hem yakıt masraflarınız azalır, hem de çevre kirliliğinin önlenmesine önemli katkıda bulunursunuz.

Servisimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB) ve Mühendis Yetki Belgesine sahiptir. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde en iyisi olmak için çabalıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, otogaz dönüşüm sektöründeki tanınırlığımızı her geçen gün artırıyoruz.

Star Otogaz'da aracınızın güvenliği her zaman önce gelir. Son derece deneyimli ve işinde profesyonel teknisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Teknolojik gelişmelere uyum sağlıyor, son model araçlara hizmet verebilmek için yeni ekipmanlara yatırım yapıyoruz. Aracınızı bize teslim ettikten sonra, bekleme salonumuzda gönül rahatlığı ile sıcak veya soğuk içeceğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Artan yakıt fiyatlarına en iyi alternatif otogazdır. LPG dönüşümü ve aracınızın uygunluğu ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Çalışma saatlerimiz içinde bizi arayabilir, müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Dilerseniz hemen şimdi bizi arayabilir veya Whatsapp müşteri destek hattımızdan yazabilirsiniz.

0232 457 53 67 Whatsapp